Brazil Fazenda da Lagosa

Brazil Fazenda da Lagosa
  • Cena:

    5,60 €

Vyberte hmotnosť vašej oblúbenej kávy:

 

VLASTNOSTI KÁVY
Pôvod: Minas Gerais
Výrobca: Sul de Minas
Nadmorská výška: 1.050 m - 1.250 m
Proces: Prírodný, sušený na slnku
Najvhodnejšie pre: Espresso a filtrované kávy
Zloženie chutí: Veľmi dobre vyvážený chuťový profil so sladkou, plnou, ľahkou kyslosťou. Mierna príchuť mliečnej čokolády.

Všeobecný popis

Brazílska káva Fazenda Lagoa je považovaná za jednu z najlepších kávových odrôd v Brazílii. Tajomstvo jej dokonalej chute spočíva najmä v kombinácii sladkého ovocia a jemnej kyslosti. Nezabudnuteľnú chuť a arómu získava aj vďaka starostlivému pestovaniu vo vysokých nadmorských výška od 1 050 až do 1 250 metrov nad morom. Milovníci tohto voňavého tmavého moku budú nadšení jemnou príchuťou lahodnej mliečnej čokolády, ktorá inšpiruje všetky zmysly.

Chuť

Prírodné spracovanie a sušenie na čerstvom vzduchu dodáva tejto brazílskej káve nádhernú zamatovú príchuť. Dokonale vyvážený pomer sladkej chute a jemnej acidity vás na chvíľu prenesie do exotiky a zahalí vás do slnečných lúčov samotnej Brazílie. Ideálnu kombináciu chutí dopĺňa jemná aróma mliečnej čokolády, ktorá jej dodáva zmyselnosť a neodolateľnosť. Ochutnajte tento unikátny kávový klenot a doprajte si gurmánsky zážitok každý deň.

Príprava

Táto kávová odroda je vhodná najmä na prípravu čerstvého a voňavého espressa, ako aj lahodnej šálky filtrovanej kávy. Mimoriadne úrodná geografická oblasť Sul de Minas, ktorá leží na juhovýchode Brazílie, dodáva kávovým zrnám nezabudnuteľný zamatový punc.