Jesenná akcia

Jesenná akcia
Jesenná akcia – objednajte si kilogram káv Zermatt Kafe podľa vášho výberu a získate energetický nápoj Red Bull zdarma
Dolieha na vás jesenná únava a potrebujete poriadne nakopnúť? Vďaka Zermatt Kafe žiaden problém. S nami nebudete upadať na tele ani na duchu! Vychutnajte si teraz vašu obľúbenú kávu a získajte za každý objednaný kilogram kávy energetický nápoj Red Bull zdarma.

Zermatt Kafe vám pomôže vrátiť sa do formy a doplní vám stratenú energiu, bonusom je neodolateľná aróma a chuť jedinečnej kávy praženej v Alpách priamo pod vrchom Matterhorn. Teraz si ich vychutnáte ešte viac vďaka akcii, pri ktorej si zostavíte vlastnú kombináciu káv. Za každý takto objednaný kilogram kávy dostanete Red Bull zdarma. Je jedno, ako si svoj kilogram zostavíte – môžete si objednať napríklad 500 gramov neodolateľnej BRAZIL FAZENDA DA LAGOSA s jemným nádychom čokolády a zamatovej kyslosti, k tomu 250 gramové balenie kávy MADDOG s voňavou kombináciou tónov pomaranča, bieleho korenia a lieskových orieškov, 125 gramové balenie KICKASS ESPRESSO, ktorá na vás dýchne exotickou arómou Guatemaly a Indie, a svoj nákup zavŕšite 125 gramovým balením kávy FIFTI FIFTI s nádychom melasy, kvetinového medu, pomaranča a tmavej čokolády. Každý takto objednaný a zvolený kilogram kávy odmeníme jedným energetickým nápojom Red Bull úplne zdarma.

Samozrejme, ak máte spomedzi našich káv len jedného obľúbenca, s ktorým si budete chcieť pripomenúť exotické diaľky počas aktuálnych sychravých dní, nie je to vôbec problém. Akcia platí rovnako, ak si zvolíte kilogram iba jedného druhu kávy. Rovnako získate navyše Red Bull zdarma pre extra dávku energie. Ak si kúpite dva kilogramy kávy, darček dostanete za každý z nich! To znamena, ku 2 kilogramom Zermatt Kafe akýchkoľvek druhov získate celkovo dva Red Bully, ku 3 kilogramom získate tri Red Bully a tak ďalej.

Nakupovať vo veľkom sa oplatí, najmä keď viete, že Zermatt Kafe vám pomôže zvládnuť záťaž jesenných dní!

Ďakujeme vám za váš nákup a tešíme sa na ďalšie akcie spolu s vami.

Váš tím Zermatt Kafe