Naša káva

Naša káva

Ochutnajte s nami jedinečnú chuť kávy praženej vysoko vo švajčiarskych Alpách priamo pod majestátnym Matterhornom.
Prekvapí vás svojimi unikátnymi vlastnosťami, za čo vďačí najmä umiestneniu samotnej pražiarne, ako aj starostlivo vyberaným kávovým bôbom pochádzajúcich z najznámejších geografických oblastí z celého sveta bohatých na živiny a mnohé zdraviu prospešné látky.

Fifti Fifti

Všeobecný popis Predstavujeme vám jedinečnú kávu, ktorá pochádza z úrodných oblastí Brazílie a Indie. Obe krajiny poskytujú pestovateľom kávy ideálne podmienky pre pestovanie vysoko kvalitných kávových bôbov s netradičnými chuťami. Pôda je v týchto geografických oblastiach bohatá na rôzne minerálne..

4,00 €

Maddog

Všeobecný popis Svojou podmanivou vôňou a chuťou si vás získa legenda s pôvodom v tradičnej brazílskej Fazende a Indii. Kávové bôby v týchto oblastiach dozrievajú v nadmorských výškach 900 až 1 700 metrov nad morom, čo im dodáva bohatú chuť a arómu. Jemná čokoláda s lieskovými orieškami, pomaranč a..

5,20 €

Brazil Fazenda da Lagosa

Všeobecný popis Brazílska káva Fazenda Lagoa je považovaná za jednu z najlepších kávových odrôd v Brazílii. Tajomstvo jej dokonalej chute spočíva najmä v kombinácii sladkého ovocia a jemnej kyslosti. Nezabudnuteľnú chuť a arómu získava aj vďaka starostlivému pestovaniu vo vysokých nadmorských výška..

5,60 €

Kickass Espresso

Všeobecný popis Očarujúca aróma zrnkovej kávy Kickass má svoj exotický pôvod v ďalekej Guatemale a Indii. Chuťový profil tejto kávovej odrody tvorí najmä podmanivá kombinácia čokolády, karamelu a pomaranča. Svoj výrazný charakter však získava aj vďaka neobyčajnej príchuti bieleho korenia s jemným n..

6,00 €