Fifti Fifti

Fifti Fifti
  • Cena:

    4,00 €

Vyberte hmotnosť vašej oblúbenej kávy:

 

VLASTNOSTI KÁVY
Pôvod: Brazília, India
Výrobca: Rôzni
Nadmorská výška: 2458m
Postup: Omyté bôby
Najvhodnejší pre: Espresso
Zloženie chutí: Tmavá čokoláda s príchuťou pomaranča, med s jemnou kvetinovou vôňou, lahodná chuť melasy, vlašských orechov s nádychom bieleho korenia a kakaa

Všeobecný popis

Predstavujeme vám jedinečnú kávu, ktorá pochádza z úrodných oblastí Brazílie a Indie. Obe krajiny poskytujú pestovateľom kávy ideálne podmienky pre pestovanie vysoko kvalitných kávových bôbov s netradičnými chuťami. Pôda je v týchto geografických oblastiach bohatá na rôzne minerálne látky a iné dôležité živiny a vďaka vysokej nadmorskej výške dosahuje káva vynikajúce vlastnosti. Šálka tohto horúceho nápoja poteší všetkých nadšencov čokoládových chutí a milovníkov exotických vôní. Jemnú arómu tmavej čokolády s pomarančom dokonale dopĺňa jemná chuť medu a kvetín, melasy a vlašských orechov s nádychom bieleho korenia a kakaa.

Chuť

Hladké, mäkké a lahodne sladké telo kávového zrna tvorí dokonalú harmóniu chutí a vôní. Nechajte sa láskať podmanivou vôňou ďalekej exotiky a vnímajte skutočnú chuť tmavej čokolády (85 % kakaa) s pomarančom, medu a kvetín so zmyselnou vôňu melasy, vlašských orechov, ktorú dokonale dopĺňa biele korenie a kakao.

Príprava

Brazílski a indickí pestovatelia pre nás vyberajú tie najkvalitnejšie kávové zrná, ktoré si získajú srdcia aj tých navyberanejších milovníkov kávy. Vynikajúce prírodné podmienky a vysoká nadmorská výška poskytujú tejto káve inšpirujúcu exotickú chuť aj arómu, ktorú milujú ľudia po celom svete. Sezónne kávové bôby sú ideálne na prípravu lahodného Espressa s exotickou chuťou a plnou vôňou.